Berkay Fan Club | Forum
Berkay Fan Kulübüne Hoş Geldiniz! Berkay Fan Kulübüne Hala Üye Değilmisiniz? E Hemen Mesajın Aşağısında ki "Kayıt ol" Butonunu tıklayın. Smile))

Join the forum, it's quick and easy

Berkay Fan Club | Forum
Berkay Fan Kulübüne Hoş Geldiniz! Berkay Fan Kulübüne Hala Üye Değilmisiniz? E Hemen Mesajın Aşağısında ki "Kayıt ol" Butonunu tıklayın. Smile))
Berkay Fan Club | Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

29 Haziran 2011 Haftanın ßombası // İnFaZ // Kahrolası Çamur xD

2 posters

29 Haziran 2011 Haftanın ßombası // İnFaZ // Kahrolası Çamur xD Empty 29 Haziran 2011 Haftanın ßombası // İnFaZ // Kahrolası Çamur xD

Mesaj tarafından x-fLy Çarş. Haz. 29, 2011 3:53 pm

Tebrikler..

Bi gün arklarle geziye gittik. Yani okulla birlikte !! Sevdiğim kızda bu gezının içindeydi.. Ona güzel gozukmek için En karizma kıyafetleri gıydım.. Süper Parfumler Sıktım.. Ve sabah erkenden de kalkıp arkının kuaforune gidip saçlara bı fon çektirdim. Neyse nıhayet okula gittim.. Gözler üstümdeydi Gezi otobüsüne bindik ve yola çıktık. otobusten ınerken sevdiğim kızla kesişiyordum.. Birden bire ayagım takılıp düşmezmiyim? :O Tamda Çamura Oyle bi düşmüştüm ki.. Herkes bana bakıp alay ediyordu.. Üstümde ki güzel kokular gitmiş ve yerını çamur kokusu almıştı.. Tabii ki elbiseler ve saçlarda gitmişti.. sevdiğim kızda bana bakıp guluyordu.. Butun geziyi çamurlu kıyafetlerle gezmek zorunda kaldım.. Hayatımda hiç bukadar utandıgımı hatırlamıyorum
x-fLy
x-fLy
Berkaycı Mod
Berkaycı Mod

Rep Puanı : 3

29 Haziran 2011 Haftanın ßombası // İnFaZ // Kahrolası Çamur xD Empty Geri: 29 Haziran 2011 Haftanın ßombası // İnFaZ // Kahrolası Çamur xD

Mesaj tarafından Miss-anqel Perş. Haz. 30, 2011 1:02 pm

Tbr..

Miss-anqel
Berkayı En Çok Seven
Berkayı En Çok Seven

Rep Puanı : 8

- Similar topics