Berkay Fan Club | Forum
Berkay Fan Kulübüne Hoş Geldiniz! Berkay Fan Kulübüne Hala Üye Değilmisiniz? E Hemen Mesajın Aşağısında ki "Kayıt ol" Butonunu tıklayın. Smile))

Join the forum, it's quick and easy

Berkay Fan Club | Forum
Berkay Fan Kulübüne Hoş Geldiniz! Berkay Fan Kulübüne Hala Üye Değilmisiniz? E Hemen Mesajın Aşağısında ki "Kayıt ol" Butonunu tıklayın. Smile))
Berkay Fan Club | Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korkma! "Aşk Sadece"

5 posters

Korkma! "Aşk Sadece" Empty Korkma! "Aşk Sadece"

Mesaj tarafından inFaZ C.tesi Nis. 07, 2012 11:36 am

Güzel sesi, pozitif bir enerjisi ve o senelerden bile hissedilebilen en önemli özelliğiydi ileride Türkiye onu tanıyacağı zaman asla değişmeyecek bir karaktere sahip oluşu..
Bundan uzun seneler evveldi onu tanıdığım zaman. Güzel sesi, pozitif bir enerjisi ve o senelerden bile hissedilebilen en önemli özelliğiydi ileride Türkiye onu tanıyacağı zaman asla değişmeyecek bir karaktere sahip oluşu...
Bahsettiğim benim eski dostum, vefalı ve can arkadaşlarımdan birisi; sevgili Berkay. İzmir'in gece hayatına senelerce verdiği emeğin, müziğe olan tutkusunun ve azminin meyvelerini toplayan Berkay...
Günlerdir geriye sayıyordu bbm statüsünde 10,9,8,7 gün... Ve nihayet Nisan sonundaki albüm öncesindeki sevenlerine, ana yemek öncesindeki lezzetli aperatif tadındaki single'ı "AŞK SADECE" içinmiş bu gün saymaları meğer.

Bu sabah gözümü açtığımda gerek Twitter, Facebook gerekse BBM listemdeki birçok arkadaşım ‘Aşk Sadece’nin videosunu paylaşmıştı. Dedim ki Berkay'a ‘Henüz dinlemedim şarkını ama bana hikayesinden bahset kısaca arkadaşım...’

Bu şarkı Berkay'ın 7 sene evvel sözlerini yazdığı, sandığındaki kıymetlilerinden birisiymiş… Neden kıymetlilerindenmiş? Hem emeklerinden hem de en mühimi; geçmişte yaşadığı tüm anılarını, belki de kırgınlıklarını, hüzünlerini, sevgilerini biriktirip, harmanlayıp, kelimelere ve notalara dökerek hayata can verdiği, paylaştığı bir şarkıymış.

Ve ekledi Berkay;"Ama şimdi; düşündüğümde sadece yüzümde ufak tebessümler bırakan anılarım benim bunlar. Aşklarım, çocukluklarım olarak aklımda kalan. "Aşk Sadece" bu !..Yani korkulacak hiçbir şey yok demek istedim sevgililer günü yaklaşırken sevenlerime, sevdiklerime"

Sonra taktım kulaklığımı ve zaten bu ara dokunsanız ağlayabilirim ruh haliminde etkisiyle olsa gerek; başladım dinlemeye şarkıyı... İtiraf ediyorum dinlerken ben de epey uzaklara gittim, anılarıma, yaşanmışlıklarıma, yaşayamadıklarıma daldım gittim süzülen gözyaşlarımla... Ben; çok "Aşk Sadece"yi ve gerçekten de Berkay'la konuşmamız sonrasında dinlerken de şarkıyı, kendi kendime de düşündüm "Aşk mı sadece?" korkulacak bir şey mi gerçekten? diye... Hoş korkulacak bir şey değil belki, sonunda ölüm yok elbette ama az can yakan bir şey de değil hani:)

Ama her şeyde olduğu gibi ; "zaman" denen mucizevi ilaç birebir gelir" aşk" acısına da. Berkay'ın da dediği gibi gün gelir yıllar geçer ve yüzümüzde tatlı bir tebessüm bırakanı da vardır aşkın. Ya da belki de içimizde bir sızı olanı da vardır, belki değer vermememiz gereken, emek vermememiz gereken bir aşk olduğu için yaşadığımız. Kısaca boşa zaman kaybı, yılların harcanmışlığı bile dediğimiz olabilir...

Ama her ne olursa olsun, insan yaşadıklarıyla var olur. Acısıyla, tatlısıyla bu bizim hayatımız. Yani diyeceğim şudur ki herkes dinlesin "Aşk Sadece"yi, beğeneceğinize eminim...Hani şu sevgililer günü gelmişken, sizlerde benim gibi anılara dalıp gidersiniz, hatta geleceği de tebessümle karşılarsınız belki. Nisan ayındaki albümü de heyecanla bekliyorum!...Tebrik ederim Berkay'cığım; Yine çok güzel olmuş, yüreğimize dokunuş!... Yolun hep açık olsun, tertemiz yüreğinle, o mütevazi halini hep stabil bıraktığın için teşekkür ederiz...Kaynak: http://www.ayakligazete.com.tr/haber/korkma_ask_sadece_.htm

inFaZ
Berkaycı Mod
Berkaycı Mod

Rep Puanı : 15

Korkma! "Aşk Sadece" Empty Geri: Korkma! "Aşk Sadece"

Mesaj tarafından Soner C.tesi Nis. 07, 2012 12:09 pm

Türkiye de ünlü oluncada değişmedi bence çok doğru. Çok samimi bir kişiliğe sahip. Allah yolunu açık etsin berkay abi.

Soner
Berkayı En Çok Seven
Berkayı En Çok Seven

Rep Puanı : 8

Korkma! "Aşk Sadece" Empty Geri: Korkma! "Aşk Sadece"

Mesaj tarafından x-fLy Çarş. Nis. 11, 2012 9:13 am

"Korkma Aşk Sadece" Very Happy
x-fLy
x-fLy
Berkaycı Mod
Berkaycı Mod

Rep Puanı : 3