Berkay Fan Club | Forum
Berkay Fan Kulübüne Hoş Geldiniz! Berkay Fan Kulübüne Hala Üye Değilmisiniz? E Hemen Mesajın Aşağısında ki "Kayıt ol" Butonunu tıklayın. Smile))

Join the forum, it's quick and easy

Berkay Fan Club | Forum
Berkay Fan Kulübüne Hoş Geldiniz! Berkay Fan Kulübüne Hala Üye Değilmisiniz? E Hemen Mesajın Aşağısında ki "Kayıt ol" Butonunu tıklayın. Smile))
Berkay Fan Club | Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sıradakiler - Aşıkları Kavuşturduk

5 posters

Arka Sıradakiler - Aşıkları Kavuşturduk Empty Arka Sıradakiler - Aşıkları Kavuşturduk

Mesaj tarafından x-fLy Paz Mart 13, 2011 3:02 pm

"AŞIKLARI KAVUŞTURDUK"

-Arka sıradakilerin bir türlü mutlulugu yakalayamayan Gamzeoktay çifti,sevgililer gününe özel olarak bize mutluluk pozları verdi.Dizinin oyuncuları sinem öztürk ve bülent çetinaslanla yaptıgımız keyifli fotograf cekimi sonunda ASK üzerine konustuk.

***Normal yaşamda Gamzeden hangi yönleriyle farklı bir sinem var?

-SİNEM:ben gamzeye göre daha neseliyimdir.Gamze cok ağlıyor.Ben onun kadar herşeyi kafaya takmam.Birşeye 2 günden fazla ağlamam.Rahatımdır yani.

-BÜLENT:Sinem çok rahattr.O rhat oldugu için ben hep onun hayatını düzenlerim.Düzenli uyumasını söylerim.NERDE OLDUGUNU KONTROL EDERİM (dostluga bak ya HARİKA)

-SİNEM:Bülent bana göre daha düzenli yaşyor.Yemesine,içmesine,uyumasına çok dikkat ediyor.Bir de güzel yemek yapıyor.Gerçi hala yemedim ama!

-BÜLENT: Hayır yedin unutmuşsun.Sana Bogaz Köprusun'de verdiğim çiçeğide unutmustun sen.

-SİNEM:Dogru söylüyor.Bogaz köprüsünde bir çiçekçi "bunu oktay abi gönderdi" dedi (OY OYY YERİM YA )

-BÜLENT: Trafık vardı,zaman gecmiyordu.Sinemde benm bir kaç araba önümdeydi.Uzun zamandır da bir kadına cicek almamıştım.Köprüdeki çiçekçiyle sineme çiçek yolladım (off cok tatlılar)

-SİNEM:Bende o sırada erkek arkadasımla konusuyordum

***Sevgilileriniz sizi birbirinizden kıskanıyor mu?

BÜLENT:Valla benm hiç kıskanmıyor.

SİNEM:Benm sevgilim kıskanıyor.

***Neden kıskanıyor sence?
BÜLENT: Benm gibi yakısıklı adamı neden kıskanmasınlar! (adam kendini biliyo yerim )

SİNEM:Canlandırdıgımız sahneler cok inandırıcı geliyo heralde.Ama biz normalde de cok sık görüşürüz.

***Peki oktay ve gamze gibi askınızın peşinden koşar mısnız?
-SİNEM:karsımda ki insana degecekse koşarım
-BÜLENT:Ben asık olursam koşarım.

***Birbirinizi ilişkilerinizde nasıl tanımlarsınız?
-SİNEM: bülent özgürlüğüne düşkündür.onu fazla sıkmayan özgürlüğüyl bas basa bırakan bir kadın bence bülenti kazanır.onu kısıtlamaya calısan bir kadın hayatta bülente sahip olamaz.bülent cok düzgün biri bunca zamandır tanıyorum bi yalanını görmedm.
-BÜLENT:Sinem gerçekten cok terbiylei düzgün bir aile kızı

***İlk askınızı ne zaman yasadınız?
SİNEM:Ben ilk askımı univ. yasadım.Fakat yasca büyüktü.
BÜLENT: Bnm ilk aşkım cok güzel bir kadındı.Benmle aynı boydaydı elleri benden büyüktü.hatta annem "oglum bu kız senden iri duruyo" derdi sporcuydu.

***Bir hayranınıza asık olsanız naparsınız?

Bülent:Olabilirim,asık olursam askımı yasarım
Sinem:Askta hayranlıktan doğar.

***Bülent neseli biri mi?
-BÜLENT:Evet oyleymdir ..hamdi hoca bana hep kızar bu yuzden "bi yernde dur" der

***Arka sıradakiler yıllardır devam ediyor siz bu basarıyı neye bağlıyorsunuz?

Sinem:Herseyden önce birbirine cok baglı bir ekibiz.Kimse yaptıgı işten gocunmuyor.Herkes fikrini söylüyor. FANLARIMIZIN da destegyle yıllardr devam ediyoruz.

Sevgililer günü planlarınız ne?
Bülent:Benm bir planım yok
Sinem:Biz daha karar vermedik.Belki sevgilim süpriz yapar.

Ask hayatınız nasıl gidiyor?
Bülent:bomba gibi!
Sinem:benmde güzel gidiyor.

Hayatınızdaki kişiler bu sektorden mi?
bülnt:evet
sinem:benmde sevgilim bizim sektörden.

Gerçek hayatta yakıstırılan kişiler olarak birlkte dısarı cıktıgınızda nasıl tepkiler alıyorsunuz?

sinem:insanların bizi gerçek hayatta yakıstrma sebebi;normal hayatta da birlikte cok vakt geçiriyor olmamız.bizi görduklernde aramızda bişey var sanıyorlar.biz cok yakın dostuz.insanlar bizi birlikte görmekten mutlular

Eklemediğimiz yerlerde var.
ALINTIDIR.
x-fLy
x-fLy
Berkaycı Mod
Berkaycı Mod

Rep Puanı : 3

Arka Sıradakiler - Aşıkları Kavuşturduk Empty Geri: Arka Sıradakiler - Aşıkları Kavuşturduk

Mesaj tarafından inFaZ Çarş. Mart 23, 2011 4:33 pm

hehehe Very Happy Çok güzell.. Sonuna kadar okudum

inFaZ
Berkaycı Mod
Berkaycı Mod

Rep Puanı : 15

Arka Sıradakiler - Aşıkları Kavuşturduk Empty Geri: Arka Sıradakiler - Aşıkları Kavuşturduk

Mesaj tarafından x-fLy Çarş. Haz. 29, 2011 3:50 pm

Ama zaten şiMdi arka sradakilerde onlar evliler. Kavuştular Very Happy
x-fLy
x-fLy
Berkaycı Mod
Berkaycı Mod

Rep Puanı : 3

Mesaj tarafından Miss-anqel Perş. Haz. 30, 2011 1:01 pm

Evet.. Ama Sezon Finali Çok guzeldi Yaa. Agladım Resmen Crying or Very sad

Miss-anqel
Berkayı En Çok Seven
Berkayı En Çok Seven

Rep Puanı : 8

Mesaj tarafından Rerere-Rarara Paz Nis. 15, 2012 4:43 pm

Paylaşım için Teşekkurler !..

Rerere-Rarara
Berkayı En Çok Seven
Berkayı En Çok Seven

Rep Puanı : 0

Mesaj tarafından Furkan1903 Paz Nis. 15, 2012 6:50 pm

Şimdi eskı heyecanı yok

Furkan1903
Berkay Hastası
Berkay Hastası

Rep Puanı : 0